VETVIN

VETVIN

O klinice

Pokračovat

O klinice

Veterinární klinika VetVin na Vinohradech nabízí kompletní veterinární péči o malá zvířata, včetně drobných savců a plazů, u kterých provádíme i chirurgické a stomatologické ošetření Samozřejmostí je široká nabídka laboratorní diagnostiky přímo v prostorách kliniky, možnost hospitalizace a víkendový provoz tak, abychom pro naše zvířecí klienty byli co nejvíce k dispozici.
Náš team veterinárních lékařů a techniků se kontinuálně vzdělává a prohlubuje specializace ve svých obor jak na českých, tak i na zahraničních kongresech a stážích, abychom mohli našim klientům nabídnout co nejkvalitnější služby v souladu s nejnovějšími poznatky a postupy veterinární medicíny.

Dobrého veterináře nedělá jen titul, ale i empatie vůči pacientům a jejich majitelům, ochota naslouchat a umění vše správně vysvětlit. Víme, že abychom mohli najít správnou diagnózu, musíme mít dostatek času a informací. Komunikace s klientem je tudíž nezbytná pro správné a rychlé vyléčení našeho pacienta. Proto je pro nás velmi důležitá vzájemná důvěra, které si velmi vážíme a na které neustále pracujeme . Naši klienti si musí být jistí, že za každé situace víme, co děláme. Navrhujeme pouze postupy, které bychom zrovna tak aplikovali, kdyby pacientem  byli naši vlastní mazlíčci a rozhodujeme dle toho.

Samozřejmostí u všech našich lékařů je vynikající znalost interní medicíny, které neustále prohlubujeme na českých i mezinárodních kongresech a školeních, abychom Vám poskytovali tu nejlepší péči odpovídající nejnovějším poznatkům a postupům.

Kromě toho se každý člen teamu více specializuje na určitou oblast, ve které se více vzdělává. Podívejte se na naše profily.

Specialisté na kočky

Část kliniky je věnována speciálně kočkám, v rámci většího pohodlí našich pacientů jsou pro ně k dispozici oddělené čekárny, ordinace i hospitalizace.

Prodej krmiv

Dále Vám nabízíme prodej superprémiových krmiv a veterinárních diet a samozřejmostí je i poradenství v oblasti výživy.

Rezervace termínu

V dnešní uspěchané době chápeme, jak je pro majitele našich zvířecích pacientů důležitá úspora času, proto Vám nabízíme možnost objednat se na konkrétní termín ošetření telefonicky na čísle +420 725 917 117. Objednání pacienti mají při vyšetření pednost s vyjímkou akutních pacientů. V případě zdržení budete od veterinárních asistentů inforováni o délce prodlevy, případně Vám nabídneme náhradní termín dle Vaší preference.