Jana Masaryka 457/1
Praha 2, Vinohrady
+420 725 917 117

Veterinární klinika vinohrady


Veterinární klinika Praha

O klinice

Veterinární klinika VetVin na Vinohradech nabízí kompletní veterinární péči o malá zvířata, včetně drobných savců a plazů, u kterých provádíme i chirurgické a stomatologické ošetření Samozřejmostí je široká nabídka laboratorní diagnostiky přímo v prostorách kliniky, možnost hospitalizace a víkendový provoz tak, abychom pro naše zvířecí klienty byli co nejvíce k dispozici.
Náš team veterinárních lékařů a techniků se kontinuálně vzdělává a prohlubuje specializace ve svých obor jak na českých, tak i na zahraničních kongresech a stážích, abychom mohli našim klientům nabídnout co nejkvalitnější služby v souladu s nejnovějšími poznatky a postupy veterinární medicíny.

Specialisté na kočky

 
Část kliniky je věnována speciálně kočkám, v rámci většího pohodlí našich pacientů jsou pro ně k dispozici oddělené čekárny, ordinace i hospitalizace.

Prodej krmiv

 
Dále Vám nabízíme prodej superprémiových krmiv a veterinárních diet a samozřejmostí je i poradenství v oblasti výživy.

Rezervace termínu

 
V dnešní uspěchané době chápeme, jak je pro majitele našich zvířecích pacientů důležitá úspora času, proto Vám nabízíme možnost objednat se na konkrétní termín ošetření telefonicky na čísle +420 725 917 117. Objednání pacienti mají při vyšetření pednost s vyjímkou akutních pacientů. V případě zdržení budete od veterinárních asistentů inforováni o délce prodlevy, případně Vám nabídneme náhradní termín dle Vaší preference.


  1. Sociální sítě

| © 2018 VETVIN - Veterinární klinika Vinohrady - All Rights Reserved |
| Webdesign, grafika: Midasweb.eu | PHP: Jaroslav Mičan | CMS: Wordpress |