Jana Masaryka 457/1
Praha 2, Vinohrady
+420 725 917 117

Veterinární klinika vinohrady


Veterinární klinika Praha

O klinice

Veterinární klinika VetVin na Vinohradech nabízí kompletní veterinární péči o malá zvířata, včetně drobných savců a plazů, u kterých provádíme i chirurgické a stomatologické ošetření Samozřejmostí je široká nabídka laboratorní diagnostiky přímo v prostorách kliniky, možnost hospitalizace a víkendový provoz tak, abychom pro naše zvířecí klienty byli co nejvíce k dispozici.
Náš team veterinárních lékařů a techniků se kontinuálně vzdělává a prohlubuje specializace ve svých obor jak na českých, tak i na zahraničních kongresech a stážích, abychom mohli našim klientům nabídnout co nejkvalitnější služby v souladu s nejnovějšími poznatky a postupy veterinární medicíny.

Specialisté na kočky

 
Část kliniky je věnována speciálně kočkám, v rámci většího pohodlí našich pacientů jsou pro ně k dispozici oddělené čekárny, ordinace i hospitalizace.

Prodej krmiv

 
Dále Vám nabízíme prodej superprémiových krmiv a veterinárních diet a samozřejmostí je i poradenství v oblasti výživy.

Rezervace termínu

 
V dnešní uspěchané době chápeme, jak je pro majitele našich zvířecích pacientů důležitá úspora času, proto Vám nabízíme možnost objednat se na konkrétní termín ošetření telefonicky na čísle +420 725 917 117. Objednání pacienti mají při vyšetření pednost s vyjímkou akutních pacientů. V případě zdržení budete od veterinárních asistentů inforováni o délce prodlevy, případně Vám nabídneme náhradní termín dle Vaší preference.


  1. Sociální sítě

| © 2018 VETVIN - Veterinární klinika Vinohrady - All Rights Reserved |
| Webdesign, grafika: Midasweb.eu | PHP: Jaroslav Mičan | CMS: Wordpress |

Drazí klienti, rádi bychom Vás informovali,
že naše klinika funguje v běžné otevírací době, ale na všechna ošetření a návštěvy je nutné se předem telefonicky objednat na číslech: +420 725 917 117 +420 222 543 779 V případě závažných akutních stavů a úrazů Vám ošetření samozřejmě poskytneme i bez objednání. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení!

Dear clients, we would like to inform you that our clinic operates at normal opening times, but it is necessary to make an appointment in advance by telephone for all examinations and visits. Contact phone numbers: +420 725 917 117 +420 222 543 779 In case of acute cases of accidents and injuries, of course, we will provide treatment even without an appointment. We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding!